שלוש דרכים לקדם אתרים ובלוגים בחינם

מציאת דרכים לקדם תעבורה לאתרים ולבלוגים היא תהליך מתמשך ונראה שכל יומיים אני מקבל אימייל לגבי הדרך העדכנית והמהירה ביותר לעשות זאת. עכשיו אני יודע שרבים עושים עסק מקידום אתרים וזה נהדר אבל זה יכול להיות יקר אז אני רוצה להתמקד בעיקר בשיטות הקידום שהן בחינם או לא יקרות.

הדרך הראשונה לקדם אתר ובלוג היא כזו שאני יכול לעשות כרגע והיא כתיבת מאמר והגשה. שיווק מאמרים הוא פרקטיקה בסיסית של קידום אתרים ובלוגים, אך הוא דורש כמה כישורי הקלדה ודקדוק. אם יש לך בעיות במחלקות האלה, אתה יכול לבדוק תוכניות שמגישות לך מאמרים, אבל אני מרגיש שזה לא אישי ואולי יכול להביס את המטרה שלך של קידום אתרים אישיים ובלוגים.

גיליתי מניסיוני שתרגול עושה מושלם אז הנקודה היא שעשיית הכתיבה תגרום לך ללמוד לכתוב טוב יותר ובדיקת איות היא גם מחזקת ביטחון אמיתית. החלק החשוב של זה הוא שכאשר אתה כותב את המאמר, א קידום אתרים מקצועי תה מציין את האתר וכתובת הבלוג שלך בתוך המאמר או במקום המיועד וזה תלוי באתר הגשת המאמר.

שיטת הקידום השנייה היא אופטימיזציה למנועי חיפוש או SEO. שיטה זו חשובה מכיוון שבדרך כלל סרגל החיפוש הוא הדבר היחיד בינך לבין הקהל הקריטי שלך. לכן, לדעת מה סביר להניח שהם יקלידו בשורת החיפוש יכולה לעזור לך לבחור אילו מילות מפתח וביטויים אתה צריך שיהיו באתר ובשם הבלוג שלך. התיאור של אלה ייתן גם הזדמנות למיקום מילות מפתח. הכרת SEO היא חיונית ואני מציע לקרוא את זה יותר.

זה יהיה השלב האחרון למאמר זה על קידום האתר והבלוג שלך והוא יכלול שני חלקים. חלק ראשון הוא הגשת וידאו. למעלה מ-50% מכל העברת המידע באינטרנט מתבצעת בפורמט וידאו ומנועי החיפוש נוטים להעדיף פורמטים של וידאו באינדקסים שלהם, כך ששימוש במדיה זו חשוב לקידום האתר והבלוג שלך. עכשיו אני יודע שיצירת סרטונים של עצמך היא לא באזור הנוחות של כולם, אבל יש דרכים לעקוף את זה שעדיין אפקטיביות וזה יצירת מצגות שקופיות על האתר והבלוג שלך והמרתן לפורמט וידאו.

היכן להגיש אותם תלוי בך,  YouTube ו-Yahoo Video הם שניים מתוך הרבה מקומות שיכולים לארח את הסרטונים שלך. עכשיו חלק שני של השלב האחרון הזה הוא מבחינתי, החלק הכי חשוב וזה קשור למה שאני מכנה O.P.P. או נוכחות אישית מקוונת. בכל המאמצים שלך לקדם את האתר והבלוג שלך, הקפד להיות עצמך ולהיות כנה. הקידום היעיל ביותר הוא האמינות שלך וזה יכול להיות קשה בעולם המקוון אבל אפשר לעשות את זה. התמקד בהפיכת מה שאתה מציע לכנה ושירותי.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *